Dívka s košem
porcelán, pestře malovaný, oválný, rokokově tvarovaný podstavec, na pravé straně sedí dívka ve žlutém klobouku a drží oválný košík, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, ryté číslo modelu H 176, 2. pol. 19. století, výška 22 cm, lehce restaurováno - ucho košíku a květy (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 13.000,-
Dívka s košem
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |